Menu
Obec Oldřichov v Hájích
Oldřichov v Hájích

Činnost

#

Hasičský bál

Datum: 17. 2. 2020

Letošní Hasičský bál máme úspěšně za sebou. Doufáme, že jste se dobře bavili, stejně tak jako my! Přišlo vás hodně, děkujeme!

#

Vánoční strom

Datum: 28. 11. 2019

Vánoce se blíží,1.adventní neděle před námi a my jsme pro vás, tak jako každý rok, připravili na návsi u obecního úřadu vánoční strom. Letos ho věnovala rodina Pěnkavova a Marešova z Oldřichova. S převozem pomohl pan Ivan Rajn z Mníšku

#

Slunečné sportovní odpoledne

Datum: 6. 6. 2019

Jak již nadpis napovídá, průběh sportovního odpoledne provázelo nádherné počasí. Dobrá nálada dětí se přenášela i na jejich rodiče a pořadatele! Děkujeme všem, kteří se na přípravách a zajištění průběhu podíleli!

#

Čarodějnice 2019

Datum: 2. 5. 2019

Přinášíme malé ohlédnutí za letošními čarodějnicemi. Celá akce se i přes chladnější počasí parádně vydařila. Děkujeme všem, kdo se na přípravách a organizaci s námi podíleli.

#

Hasičský bál

Datum: 17. 2. 2019

Včerejší večer se nesl ve znamení tance a dobré zábavy. Hasičský bál se jako vždy vydařil. Večerem nás provázela hudební skupina DUO SMART BAND, zpestřením bylo vystoupení taneční skupiny Lenky Šebové z Mníšku. Tombola byla díky sponzorům bohatá a tímto jim všem velmi děkujeme.

#

Vánoční strom na návsi

Datum: 24. 11. 2018

V sobotu 24.11. jsme pro vás dovezli a na návsi před obecním úřadem usadili vánoční strom.